Nietoperz – fajny zwierz

, Brenna, Zapowiedzi

Plakat

Już 7 czerwca o godz. 11.00 Centrum Kultury i Sztuki “Dwór Kossaków” w Górkach Wielkich zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (klasy I – III) wraz z opiekunami do udziału w warsztatach plastyczno-ekologicznych “Nietoperz – fajny zwierz”. Warsztaty poprowadzą Natalia Kisza (biolog, członkini “Góreckiego Koła Przyrodniczego”) oraz Anna Danielczyk (magister sztuki ASP Katowice).

- Jeśli jesteście ciekawi tych tajemniczych ssaków, chcecie zobaczyć prezentację multimedialną i rozwinąć swoje talenty plastyczne podczas warsztatów, koniecznie odwiedźcie Dwór Kossaków 7 czerwca! – zachęcają pracownicy Dworu Kossaków. – Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr tel. 33 85 10 351 lub na adres e-mail: gren.fundacja@gmail.com. Zapisy kończą się dzisiaj, chyba że zostaną jakieś miejsca.

Na warsztaty lipcowe i sierpniowe zapisy będą trwały z miesięcznym wyprzedzeniem. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Spotkania odbędą się w ramach projektu “Nietoperz – fajny zwierz”, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich “Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Realizacja zadania jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, „Małe projekty” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

mat. pras.

Drukuj Drukuj