Przystań mamo w Zamarskach…

, Hażlach, Zapowiedzi

Plakat

Zamarskie mamy, sołtys Zamarsk, Rada Sołecka, Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu zapraszają 21 maja do zamarskiego parku. Tego dnia pod wielkim namiotem odbędzie się niezwykła impreza “Przystań mamo” dla rodzin, a zwłaszcza dla kobiet.

Od godz. 14.00 będzie można zobaczyć prezentacje fryzjerskie i kosmetyczne, posłuchać wykładów o stylizacji, diecie i barfittingu, wziąć udział w warsztatach szydełkowania i rękodzieła. Będzie można również skorzystać z kawiarenki i strefy relaksu, a także z mini studia fotograficznego. Wszystko to z okazji zbliżającego się Dnia Matki. W czasie, gdy mamy będą korzystać z wszelkich atrakcji, dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach i animacjach, a także spróbować swoich sił podczas warsztatów kulinarnych oraz odwiedzić mini zoo.

W ramach imprezy organizowane są też dwie akcje – “Piaskownica” (czyli zbieranie zabawek do piaskownicy w zamarskim parku) oraz “Szaliki” (polegająca na zbieraniu szalików, które posłużą do wystroju parku). Zabawki i szaliki można dostarczyć w dniu imprezy lub kontaktując się bezpośrednio z sołtysem Zamarsk.

(del)

Drukuj Drukuj