O nas

Portal haloCieszyn.pl powstał i został zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w lipcu 2011 roku (nr rejestru 800). Oficjalnie rozpoczął działalność 1 sierpnia tego samego roku i stanowi uzupełnienie oferty informacyjnej na cieszyńskim rynku medialnym. Jego główną ideą jest promocja kultury, szkół, stowarzyszeń oraz przedsiębiorczości ziemi cieszyńskiej, a także publikacja zdjęć – głównie z imprez kulturalnych i sportowych odbywających się na terenie powiatu cieszyńskiego, ale także innych wydarzeń, którymi zaskakuje nas codzienność. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje działające na terenie powiatu, proponując kompleksową i profesjonalną obsługę medialną. Od dnia założenia witryna stale ewoluuje, stając się platformą wymiany poglądów i opinii, przy zachowaniu dotychczasowej funkcji informacyjnej.

Portal współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi na terenie powiatu cieszyńskiego. Od dnia założenia zyskał przychylność i dobre opinie Czytelników, a liczba odwiedzających go osób stale wzrasta. Z kolei jego wydawcą jest firma Wieczorek Enterprise z siedzibą w Cieszynie.

Drodzy Czytelnicy, ten portal jest dla Was, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie pomysły, spostrzeżenia i uwagi, które nasuną się Wam podczas korzystania z niego. Zawsze można skontaktować się z nami za pomocą adresu mailowego redakcja@halocieszyn.pl lub pod numerem telefonicznym: 504 074 941.

Redakcja haloCieszyn.pl