Pokaż ogłoszenia


Napisz do właściciela ogłoszenia
: warszawa
: PLN0.00
Oglądane 32 razy

Masz swój szczególny sklep lub restaurację w Warszawie? Jednak nie jest Ci tam po drodze? Nic prostszego! Zerknij na naszą witrynę www.dailyvery.pl a Twoje zachcianki będą zrealizowane nawet w przeciągu pół godziny! Nasz kurier dostarczy Ci je na czas, a Ty nie będziesz musiał się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy biura.
Nasz pomysł zrodził się z pasji i chęci… uniknięcia stania w korkach w celu zakupu jednej produktów z wybranego sklepu. Za sprawą naszej usługi jesteście w stanie Państwo kontrolować wykonanie swojego zakupu oraz skomunikować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze kartą. Jesteś w pracy i nie chcesz składać zamówienia przez służbowy komputer? Masz możliwość skorzystania z każdego urządzenia mobilnego.
Wygoda, innowacyjność i ekonomia czasu. Kropką nad i jest uprzejma obsługa. Tak za pomocą kilku słów jesteśmy w stanie opisać Dailyvery. Nie stój w korkach! Zamów, a resztę pozostaw nam. Pracujemy dla Ciebie! Nasz rowerzysta lub motocyklista przejmie kontrolę resztą. Zapraszamy do udanych zakupów!

https://dailyvery.pl/