Strona główna
Rozrywka
Tutaj jesteś

Jak zaskoczyć ją w Dzień Kobiet?

24 stycznia 2023 Dzień Kobiet

Nie masz pomysłu, jak zaskoczyć swoją kobietę w Dzień Kobiet? Oto kilka przykładów, dzięki którym ten dzień na długo zostanie w jej pamięci.

Dzień Kobiet to wspaniała okazja do tego, by docenić i okazać wdzięczność płci pięknej, która rozjaśnia i ubogaca nasz świat. Niezależnie od wieku czy roli, jaką pełni kobieta w naszym życiu, każda z nich powinna poczuć się w tym dniu najpiękniejszą, kochaną i wyróżnioną. Docenić należy mamę, babcię córkę i oczywiście, swoją życiową wybrankę. Jak sprawić, by Twoja partnerka czuła się najważniejsza i wyróżniona w tym dniu?

Tradycyjnie… bukiet z bilecikiem

Piękny bukiet kwiatów zachwyci każdą kobietę. Kwiaty podarowane z okazji Dnia Kobiet to jeden z piękniejszych sposobów na wyrażenie wdzięczności, szacunku i okazanie uczuć. Możesz zdecydować się na osobiste wręczenie bukietu wraz z innym upominkiem lub… zaskoczyć swoja kobietę przez przesłanie kwiecistego podarunku pocztą kwiatową do domu lub do pracy. Najlepiej jeśli zdecydujesz się na ulubione kwiaty Twojej kobiety, tym samym podkreślisz, że są zakupione właśnie z myślą o niej.

Elegancko… kobieca biżuteria

Naszyjnik, kolczyki czy bransoletka z metalu szlachetnego o pięknym splocie, wykończona cyrkoniami, kamieniem szlachetnym, kryształami lub perłami albo też indywidualnym, okazyjnym grawerem- sprawdzi się przy każdej okazji – również z okazji Dnia Kobiet. Takim prezentem z pewnością podkreślisz, jak wartościową osobą jest dla ciebie Twoja wybranka.

biżuteria

Na wesoło… śmieszne gadżety domowe

W Dniu Kobiet ukochana powinna być uśmiechnięta. Dlatego warto zdecydować się na zabawny prezent, który będzie rozweselał Twoją kobietę za każdym razem, kiedy po niego sięgnie. Poza tym, wybierając humorystyczny podarunek – z pewnością zyskasz w oczach kobiety, poczucie humoru jest przecież zawsze w cenie. Śmieszny gadżet pasował będzie kobiecie w każdym wieku, dodatkowo dzięki nowoczesnym technologiom prawie na każdym przedmiocie możesz umieścić zabawny napis, czym możesz uczynić humorystycznym gadżetem praktycznie każdy przedmiot codziennego użytku. Śmiesznym gadżetem w dodatku spersonalizowanym, np. przez użycie imienia lub zdrobnienia, jakiego używasz wobec swojej kobiety może być przykładowo:

  • kieliszek z grawerem,
  • poduszka lub pościel z nadrukiem,
  • ramka na zdjęcie lub
  • ręcznik z indywidualnym haftem.

Romantycznie… świece, wino, kolacja

Jeśli Ty i Twoja partnerka dawno nie spędzaliście ze sobą czasu sam na sam, jesteście romantykami z krwi i kości lub jeśli Twoja kobieta jest niepoprawną romantyczką z pewnością wielką radość sprawi jej spędzenie cudownego wieczoru we dwoje. Oprócz przyjemności, jaką sprawisz swojej kobiecie przygotowaniem romantycznej kolacji przy świecach lub zaproszeniem jej do eleganckiej restauracji, spędzisz z nią wyjątkowe chwile. To z pewnością zaowocuje zacieśnieniem waszej relacji, przyjemnymi wspomnieniami i podtrzymaniem żaru w Waszym związku. A później…

romantyczna kolacja

…na odważnie…. gadżety erotyczne

Na kolacji nie musi się skończyć. Idealnym upominkiem wieńczącym przyjemną rozmowę z ukochaną będzie drobny, acz sugestywny upominek, który podgrzeje nieco atmosferę nie tylko tego jednego wieczoru. Być może będzie to wstęp do kolejnych cudownych chwil w waszej sypialni. Szukając upominku z podtekstem nie musisz wybierać czegoś jednoznacznego. Warto przyjrzeć się ofercie świec i olejków do masażu, których użycie może stanowić świetny pretekst do rozpoczęcia gry wstępnej. Odpowiedni nastrój możesz podsycić również przez podarowanie ukochanej pięknego kompletu seksownej bielizny lub gadżetu erotycznego takiego jak np. kajdanki erotyczne, które mogą być wstępem do urozmaicenia waszego życia erotycznego.

Najważniejsze w doborze odpowiedniego upominku najważniejsze jest to, byś zawsze kierował się tym, co lubi Twoja kobieta, w końcu Dzień Kobiet to jej święto.

Redakcja halocieszyn.pl

Witaj na naszym blogu, który w pełni poświęcony jest miłości do turystyki i produktywnej rozrywce. Znajdziesz u nas inspirujące ciekawostki naukowe, podróżnicze porady i najlepsze miejsca, w których aktywnie odpoczniesz!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

ile kosztuje nagranie piosenki w studiu
Jak usunac piosenki z kolejki Spotify
ile kosztuje tekst piosenki

Jesteś zainteresowany reklamą?